Commissies

E-mail adressen van de commissies

Commissie Voorzitter E-mail adres
Automatisering Jan van Doornmalen webmaster@dehaenen.nl
Baancommissaris Albert-Jan van der Wal baancommissaris@dehaenen.nl
Competitie Emile Tiquet competitie@dehaenen.nl
Evenementen Gerrit Borgers evenementen@dehaenen.nl
Handicart Ton Peijnenborg handicart@dehaenen.nl
Hcp & Regels Martine van Doornmalen hcpcie@dehaenen.nl
Jeugd Michael van Leijsen jeugd@dehaenen.nl
Klachten- en Advies Kees van der Weide klachtencie@dehaenen.nl
Lustrum Gerrit Borgers evenementen@dehaenen.nl
Redactie Martine van Doornmalen redactie@dehaenen.nl
Topgolf Coen van Arum topgolf@dehaenen.nl
Wedstrijd Rene Jacobs wedstrijd@dehaenen.nl
Werving Ans van de Braak wervingscie@dehaenen.nl
Vertrouwenspersoon Contact met de vertrouwenspersoon is altijd persoonlijk en vertrouwelijk vertrouwenspersoon@dehaenen.nl

Draagt u onze golfclub een warm hart toe?
Wenst u bijvoorbeeld de jeugd te sponsoren of een advertentie in het clubblad te plaatsen?
Neem dan geheel vrijblijvend per e-mail contact op met onze sponsorcommissie sponsor@dehaenen.nl